• NWC JO19-1

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beelen, JelleTeamspeler
    Bouwmans, MathijsTeamspeler
    Empel, Mink vanTeamspeler
    Fransen, StijnTeamspeler
    Gijsbers, BjornTeamspeler
    Janssen, MeesTeamspeler
    Janssen, RensTeamspeler
    Jong, Jip deTeamspeler
    Leenders, JannesTeamspeler
    Mierlo, Thijs vanTeamspeler
    Oosterhout, Stan vanTeamspeler
    Rijssel, Tijn vanTeamspeler
    Sabbar, MounirTeamspeler
    Steen, Troy van derTeamspeler
    Stienen, JustTeamspeler
    Verspeek, TeunTeamspeler
    Wallen, Raf van derTeamspeler
    Zougagh, AnassTeamspelerAanvaller

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma komende tijd

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 15:15NWC JO19-1 - ST Sparta'18/Kronenberg JO19-1Sportpark 't Root
    9 mrt. 15:00Oirschot Vooruit JO19-1 - NWC JO19-1Sportpark Jumbo Moorland
    16 mrt. 15:15NWC JO19-1 - SBC JO19-1Sportpark 't Root
    23 mrt. 15:15Groene Ster JO19-1 - NWC JO19-1Sportpark Pronsenbroek
    6 apr. 15:15NWC JO19-1 - Wilhelmina Boys JO19-1Sportpark 't Root
    13 apr. 15:15SV Someren JO19-1 - NWC JO19-1Sportpark De Potacker
    20 apr. 15:15NWC JO19-1 - Reusel Sport/CoTrans JO19-1Sportpark 't Root
    11 mei. 15:15NWC JO19-1 - Schijndel/DE WIT JO19-1Sportpark 't Root
    18 mei. 15:00SV Venray JO19-1 - NWC JO19-1Sportpark De Wieen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 feb.Best Vooruit JO19-1 - JO19-13 - 0
    17 feb.NWC JO13-1 - NWC JO13-20 - 0
  • Poulestanden NWC JO19-1 ( Divisie 4 D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST Sparta'18/Kronenberg JO19-122009186
    2Best Vooruit JO19-122006156
    3DVS JO19-122003126
    4Wilhelmina Boys JO19-121105414
    5SV Someren JO19-121103214
    6Schijndel/DE WIT JO19-121012113
    7Oirschot Vooruit JO19-121012203
    8SBC JO19-1201123-11
    9Groene Ster JO19-1201146-21
    10JO19-1200215-40
    11Reusel Sport/CoTrans JO19-1200227-50
    12SV Venray JO19-1200217-60

    Poulestanden NWC JO19-1 ( Divisie 4 D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brabantia JO19-11091036132328
    2UDI'19/CSU JO19-11080237152224
    3ST Volharding/Sambeek JO19-1105232120117
    4ST Sparta'18/Kronenberg JO19-1104333123815
    5Schijndel/DE WIT JO19-1105052721615
    6JO19-1104151919013
    7Best Vooruit JO19-1104152427-313
    8DVS JO19-1103251828-1011
    9DAW Schaijk JO19-1103161625-910
    10Dommelen JO19-1102171628-127
    11Berghem Sport JO19-1102081137-266

    Poulestanden NWC JO19-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 1 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Valkenswaard JO19-132106337
    2ST Volharding/Sambeek JO19-131207345
    3JO19-1310259-43
    4Wilhelmina Boys JO19-1301236-31
rfwbs-slide