• NWC 5

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boerekamp, TimTeamspeler
    Dijk, Dirk vanTeamspeler
    Dijk, Joep vanTeamspeler
    Dijk, Tom vanTeamspeler
    Einden, Wouter van denTeamspeler
    Heijden, Pieter van derTeamspeler
    Joosten, DirkTeamspeler
    Koppens, MartijnTeamspeler
    Koppens, TimTeamspeler
    Leenen, TimTeamspeler
    Seijkens, GeurtTeamspeler
    Verhagen, TimTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma komende tijd

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 mrt. 10:00NWC 5 - SV Venray 6Sportpark 't Root
    7 mrt. 20:15Deurne 3 - NWC 5Sportpark De Kranenmortel
    10 mrt. 10:00NWC 5 - ONDO 3Sportpark 't Root
    17 mrt. 11:30Milheezer Boys 2 - NWC 5Sportpark 't Rooi
    24 mrt. 10:00NWC 5 - SPV 2Sportpark 't Root
    7 apr. 10:00NWC 5 - Mifano 3Sportpark 't Root
    14 apr. 11:30Bruheze 3 - NWC 5Sportpark Espendonk
    21 apr. 10:00NWC 5 - ZSV 4Sportpark 't Root
    5 mei. 11:30Liessel 2 - NWC 5Sportpark De Smeltkroes
    12 mei. 10:00NWC 5 - SV De Braak 4Sportpark 't Root
    20 mei. 12:00Rood Wit'62 5 - NWC 5Sportpark de Rijpel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 feb.Deurne 2 - NWC 52 - 2 (4 - 2)
    17 feb.NWC JO13-1 - NWC JO13-20 - 0
  • Poulestanden NWC 5 ( 5e klasse 14 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NWC 511101041152631
    2ONDO 31172242212123
    3Bruheze 3127143831722
    4Milheezer Boys 2117043026421
    5SPV 2126152224-219
    6Rood Wit'62 5115151524-916
    7Mifano 3124442923616
    8ZSV 4124171920-113
    9Deurne 3102352130-99
    10SV Venray 6113082044-249
    11SV De Braak 4122283341-88
    12Liessel 291261122-115

    Poulestanden NWC 5 ( Groep 3 21 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NWC 522008356
    2Mifano 4210135-23
    3DFO '20 3200236-30

    Poulestanden NWC 5 ( Groep 3 2e ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Deurne 411008173
    2UDI'19/CSU 411007073
    3ELI 311007163
    4Haslou 411008353
    5Olympia'18 311006153
    6NWC 511005053
    7FC Maasgouw 311006243
    8ONDO 311004043
    9RK Deso 211005233
    10RKAVC 211003033
    11H.B.S.V. 211004223
    12Sportclub Jekerdal 511004223
    13Deurne 311003123
    14IVS 211003123
    15RKTSV 211003123
    16Avanti'31 311002023
    17Deurne 211002023
    18SIOL 211003213
    19Bekkerveld 511002113
    20SV Brunssum 311002113
    21Menos 111002113
    22H.B.S.V. 311001013
    23Walburgia 111001013
    24FC Oda 311002203
    25FC de Rakt 411001103
    26Berg'28 211000003
    27FC Roerdalen 210012200
    28Rhode/VSB 510011100
    29Sporting Sittard'13 210010000
    30FC de Rakt 3100123-10
    31Bunde 4100112-10
    32De Leeuw 4100112-10
    33SV Venray 5100112-10
    34VV HEBES 2100101-10
    35Horn 2100101-10
    36BSV Limburgia/Kamerland 3100124-20
    37VVV'03 2100124-20
    38Eijsden 3100113-20
    39RKVVM 3100113-20
    40SV Venray 3100113-20
    41Berghem Sport 4100102-20
    42Gemert 4100102-20
    43HVCH 6100125-30
    44vvVOS 2100103-30
    45Reuver 3100126-40
    46S.V. Grashoek 3100104-40
    47Daalhof 4100138-50
    48Festilent 4100116-50
    49Gemert 6100105-50
    50Mariahout 3100117-60
    51SV Venray 4100118-70
    52De Zwaluw 2100107-70

    Poulestanden NWC 5 ( Groep 3 3e ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Brunssum 311005053
    2UDI'19/CSU 411005053
    3Walburgia 111005053
    4Berg'28 211005143
    5H.B.S.V. 211003033
    6Deurne 211004223
    7SIOL 211002023
    8Deurne 311003213
    9NWC 511003213
    10Sportclub Jekerdal 511002113
    11RK Deso 211003303
    12DAW Schaijk 510013300
    13ELI 3100123-10
    14FC Oda 3100123-10
    15Haslou 4100112-10
    16ONDO 3100124-20
    17Menos 1100102-20
    18Deurne 4100103-30
    19Bekkerveld 5100115-40
    20Olympia'18 3100105-50
    21RKAVC 2100105-50
    22RKTSV 2100105-50

    Poulestanden NWC 5 ( Groep 3 Achtste finales )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1UDI'19/CSU 411007163
    2SIOL 211007253
    3Deurne 311005233
    4FC Maasgouw 311003033
    5SV Brunssum 311005413
    6RK Deso 211002113
    7Deurne 211002203
    8Berg'28 211001103
    9NWC 510012200
    10Sportclub Jekerdal 510011100
    11IVS 2100145-10
    12Avanti'31 3100112-10
    13H.B.S.V. 3100125-30
    14Walburgia 1100103-30
    15H.B.S.V. 2100127-50
    16FC de Rakt 4100117-60
rfwbs-slide