• NWC 3

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Al Rifai, AliTeamspeler
    Coolen, MichielTeamspeler
    Donkers, GijsTeamspeler
    Donkers, TimTeamspeler
    Kuypers, BartTeamspeler
    Lemmen, BasTeamspeler
    Manders, MarijnTeamspeler
    Scheepers, SamuelTeamspeler
    Schepers, MaxTeamspeler
    Teeuwen, ThomTeamspeler
    Vorst, Luuk van deTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma komende tijd

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 mei 11:00Lierop 2 - NWC 3Sportpark De Renkant
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 meiSparta'25 4 - NWC 31 - 0
    12 meiNWC 3 - Ysselsteyn 30 - 4
  • Poulestanden NWC 3 ( 4e klasse 7 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lierop 219152268194947
    2Rood Wit'62 420134350222843
    3Bavos 320130754342039
    4Ysselsteyn 32011274337635
    5ELI 22010553635135
    6Rhode/VSB 3187294054-1423
    7NWC 31963103140-921
    8VOW 22063114150-921
    9Blauw Geel'38/JUMBO 31961123144-1319
    10ASV'33 31950142351-2815
    11Sparta'25 42024142051-3110

    Poulestanden NWC 3 ( Groep 2 18 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NWC 33300165119
    2DFO '20 2320112666
    3BEVO 23102615-93
    4Wilhelmina'08 23003614-80

    Poulestanden NWC 3 ( Groep 2 2e ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Someren 311004043
    2Sportclub Leeuwen 211005233
    3Prinses Irene 311005233
    4Bekkerveld 411004133
    5Erp 411003123
    6KVC Oranje 211003123
    7NWC 411003123
    8HVCH 411002023
    9Melderslo 211003213
    10FC de Rakt 211001013
    11Keer 211003303
    12Heksenberg-NEC 211002203
    13De Leeuw 211002203
    14Ysselsteyn 311002203
    15FCV-Venlo 211001103
    16FC Kerkrade-West 211001103
    17EWC'46 111000003
    18Chevremont 210013300
    19Heksenberg-NEC 310012200
    20RKHSV 310012200
    21Rood Wit'62 410012200
    22EMS 110011100
    23Caesar 310011100
    24SV United 210010000
    25V.V. Achates 2100123-10
    26Schijndel/DE WIT 3100101-10
    27Blauw Geel'38/JUMBO 4100113-20
    28Daalhof 2100113-20
    29Mariahout 2100113-20
    30Berghem Sport 3100102-20
    31SJO/SSA VESTA'19 3100125-30
    32VV Zwentibold 2100125-30
    33WDZ 4100114-30
    34NWC 3100104-40
rfwbs-slide