• NWC 8

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aarts, TomTeamspeler
    Beek, Justus van deTeamspeler
    Eijnde, Joep van denTeamspeler
    Oudshoorn, KoenTeamspeler
    Roelofs, SamTeamspeler
    Stekelenburg, Jorg vanTeamspeler
    Tijsen, MikeTeamspeler
    Vlemmix, NielsTeamspeler
    Weijer, Bert van deTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 okt. 10:00NWC 8 - DFO '20 3Sportpark 't Root
    24 okt. 11:00Mierlo Hout 5 - NWC 8Sportpark De Beemd
    31 okt. 12:00NWC 8 - SVSH 2Sportpark 't Root
    7 nov. 11:15Wilhelmina'08 3 - NWC 8Sportpark Drakesteyn
    21 nov. 12:00NWC 8 - RKMSV 3Sportpark 't Root
    28 nov. 11:00Brevendia 3 - NWC 8Sportpark De Steinakker
    5 dec. 10:00NWC 8 - s.v. Laar 3Sportpark 't Root
    12 dec. 10:00MMC Weert 4 - NWC 8Sportpark Graswinkel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 okt.Merefeldia 4 - NWC 81 - 3
    3 okt.NWC 8 - Eindse Boys 23 - 1
    2 okt.Veteranen NWC - Veteranen De Braak1 - 1
  • Poulestanden NWC 8 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MMC Weert 422009096
    2RKMSV 322003126
    3NWC 832016426
    4Eindse Boys 232014406
    5SVSH 221016513
    6s.v. Laar 3210156-13
    7DESM 3210134-13
    8Brevendia 3310210913
    9DFO '20 331025503
    10Merefeldia 4310279-23
    11RKSVO 33102615-93
    12Wilhelmina'08 3200246-20

    Poulestanden NWC 8 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NWC 83300163139
    2HVV Helmond 23201911-26
    3S.V. Brandevoort 33102914-53
    4Stiphout Vooruit 43003915-60

    Poulestanden NWC 8 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1V.V. Achates 300000000
    2ASV'33 500000000
    3Blauw Geel'38/JUMBO 800000000
    4Blauw Geel'38/JUMBO 500000000
    5Blerick 500000000
    6VV Born 300000000
    7SV De Braak 300000000
    8SV Brunssum 300000000
    9Bunde 300000000
    10Caesar 400000000
    11Deurne 500000000
    12DFO '20 400000000
    13EHC/Heuts 300000000
    14Festilent 300000000
    15FC Geleen-Zuid 300000000
    16Gemert 600000000
    17Gemert 500000000
    18Gemert 400000000
    19SV Geuldal 200000000
    20HBV 200000000
    21Helden 500000000
    22HVCH 900000000
    23HVCH 700000000
    24Irene 200000000
    25IVS 300000000
    26Sportclub Jekerdal 300000000
    27Juliana Mill 300000000
    28Kakertse Boys 200000000
    29Leunen 300000000
    30Mariahout 400000000
    31Meterik 200000000
    32Mierlo Hout 500000000
    33MMC Weert 400000000
    34Neerbeek RKVV 300000000
    35NWC 500000000
    36NWC 800000000
    37Oranje Blauw'15 300000000
    38sv O.S.S. 1920 400000000
    39Passart-VKC 400000000
    40FC de Rakt 200000000
    41FC de Rakt 300000000
    42Reuver 300000000
    43Reuver 400000000
    44Rood Wit'62 400000000
    45Rood Wit'62 600000000
    46Roosteren 200000000
    47SCG 200000000
    48FC Schadewijk 400000000
    49Scharn 500000000
    50Schijndel/DE WIT 500000000
    51SV Someren 700000000
    52Sportclub Susteren 500000000
    53SVC 2000 200000000
    54SVC 2000 300000000
    55SV TOP 400000000
    56VCH 200000000
    57WDZ 400000000
    58VV Zwentibold 200000000
rfwbs-slide