• NWC JO13-2

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bankers, YinsTeamspeler
    Beelen, LuukTeamspeler
    Bol, Yero denTeamspeler
    Bree, Jarno vanTeamspeler
    Bruggers, GijsTeamspeler
    Bussel, Gijs vanTeamspeler
    Bussel, Mark vanTeamspeler
    Bussel, Wout vanTeamspeler
    El Bouzidi, DaminTeamspeler
    Gjoka, Elvis NotiTeamspeler
    Rassul, RahandTeamspeler
    Verberne, DaanTeamspeler
    Verstappen, TimTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 11:30Mifano JO13-1 - NWC JO13-2Sportpark De Ark
    16 mrt. 12:30Rood Wit'62 JO13-2 - NWC JO13-2Sportpark de Rijpel
    23 mrt. 11:30NWC JO13-2 - ASV'33 JO13-2Sportpark 't Root
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 feb.ELI JO13-1 - JO13-22 - 2
    17 feb.NWC JO13-1 - NWC JO13-20 - 0
  • Poulestanden NWC JO13-2 ( 1e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Mierlo Hout JO13-154012972212
    2S.V. Brandevoort JO13-1540127151212
    3Lierop JO13-1JM53022111109
    4Bavos JO13-152031730-136
    5JO13-25203723-166
    6Mifano JO13-15005722-150

    Poulestanden NWC JO13-2 ( 1e klasse (2e fase) 21 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Brandevoort JO13-175202982117
    2Lierop JO13-1JM74302081215
    3SV De Braak JO13-1JM750222121015
    4Deurne JO13-16312107310
    5SJVV JO13-1JM73132121010
    6Liessel JO13-1JM62131826-87
    7RKSV Heeze JO13-1JM71061227-153
    8JO13-270071033-230

    Poulestanden NWC JO13-2 ( 2e klasse (3e fase) 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKSV Nuenen JO13-232109457
    2ELI JO13-132108447
    3Woenselse Boys JO13-1320110286
    4ASV'33 JO13-23201141046
    5Sparta'25 JO13-3320112936
    6Bruheze JO13-1JM21109724
    7SCMH JO13-2210114-33
    8Rood Wit'62 JO13-23102710-33
    9JO13-220203302
    10SPV JO13-13012615-91
    11Mifano JO13-1200226-40
    12Geldrop JO13-23003411-70
rfwbs-slide