• Trainingen

    Bijgaand het nieuwe trainingsschema voor het seizoen 2020-2021. Er kunnen nog wijzigingen plaatsvinden. 

    Na 19 augustus zullen we communiceren hoe de kleedlokalen gebruikt kunnen worden ivm het Corona virus.

  •  

     

      Trainingsschema 2020- 2021        
    Dag Teams Veld  van   tot   Lokalen
               
    Maandag          
       JO9-1, JO9-2, JO9-3-JO9-4 2 18.15 19.30 7
       JO10-1, JO10-2, JO10-3, JO10-4 3 18.15 19.30 10
       JO13-1, JO13-2 1 18.15 19.30 9
       JO13-3, JO13-4 4 18.15 19.30 8
        5      
        6      
        Pannaveld      
               
       JO19-1,  JO19-2 1 19.30 21.00 2 en 3
       JO15-3, JO15-4, JO15-5 2 19.30 21.00 6
       JO15-1, JO15-2 3 19.30 21.00 1
       JO17-1,  JO17-2 4 19.30 21.00 4 en 5
       JO17-3, JO17-4 5 19.30 21.00 11 en 12
        6      
        Pannaveld      
               
    Dinsdag          
       JO8-1, JO8-2, JO8-3, JO8-4, JO8-5 4 18.30 19.30 4
       JO11-1, JO11-2, JO11-3 1 18.15 19.30 7
       JO12- 1, JO12- 2, JO12-3, JO12-4 3 18.15 19.30 2
       MO17-1 2 18.30 19.30 3
        5      
      Keeperstraining nnb      
        Pannaveld      
               
               
       NWC 1 - NWC 2 - NWC 3 1+3 20.00 21.30 1 en 6 en 5
        2 19.30 20.30  
       G junioren 1,  G senioren 1  4a 19.30 20.30 8 en 9
       ST Someren/NWC vr2+3+4 5 19.30 21.00 10 en 11
        6      
               
    Woensdag          
       JO9-1, JO9-2, JO9-3-JO9-4 3 18.15 19.30 7
       JO10-1, JO10-2, JO10-3, JO10-4 2 18.15 19.30 8
       JO13-1, JO13-2 5 18.15 19.30 2
       JO13-3, JO13-4 1 18.15 19.30 9
      JO7 4 18.30 19.30 10
      Keeperstraining nnb      
        Pannaveld      
               
               
       JO15- 1, JO15- 2 4 19.30 21.00 1
       JO15-3, JO15-4, JO15-5 5 19.30 21.00 6
       JO17- 1, JO17- 2 1 19.30 21.00 4 en 5
       JO17-3, JO17-4 3 19.30 21.00 11 en 12
       JO19-3 2 19.30 21.00  
        6      
        Pannaveld      
    Donderdag          
       JO8-1, JO8-2, JO8-3, JO8-4, JO8-5 1 18.30 19.30 5
       JO11-1, JO11-2, JO11-3 5 18,15 19.30 3
       JO12- 1, JO12- 2, JO12-3, JO12-4 3 18,15 19.30 7
       MO17-1 4 18,3 19,3 4
               
      Keeperstraining nnb 18.30 19.30  
        Pannaveld      
               
       ST Someren/NWC vr2+4 2 19.30 21:00 10 en 7
       JO19- 1,  JO19- 2 5 of 3 19.30 21:00 2 en 3
       NWC 1 - NWC 2 - NWC 3 1 en 3 20.00 21:30 1 en 6 en 5
       Lager Voetbal 4 of 3 20.00 21.30 11 en 12
       JO19-4 6 19.30 21:00  
        Pannaveld      
rfwbs-slide