• Trainingen

    Hieronder tref je het trainingsschema 'mooi weer' aan (schema 1).
    Let op als het slecht weer is dan geldt het 'Slecht Weer' schema. (schema 2) Dit vind je ook op de hoofdpagina in het oranje blok bij "Afgelaste trainingen". 

  • Trainingsschema mooi weer (schema 1)

     

     

    Trainingsschema 2019 - 2020

           
               
     

    Schema 1                               Versie 3

           
               

    Dag

    Teams

    Veld

    Van

    Tot

    Lokaal 

    Maandag

     

     

     

     

     

    15 teams

    JO8- 1, JO8- 2, JO8- 3, JO8- 4, JO8- 5

    5

    18.30

    19.30

    5

     

    JO9- 1, JO9- 2, JO10- 1, JO10- 2

    3

    18.15

    19.30

    7

     

    JO11- 1, JO12- 1, JO12- 2

    4

    18.15

    19.30

    8

     

    JO11- 3, JO12- 4, JO13- 1

    1

    18.15

    19.30

    9

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    pa

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    10 teams

    JO15- 1,  JO15- 2

    5

    19.30

    21.00

    2

     

    JO17- 1,  JO17- 2

    3

    19.30

    21.00

    6

     

    JO15- 3,  JO17- 5

    6

    19.30

    20.30

    3

     

    JO19- 1,  JO19- 2

    1

    19.30

    21.00

    1

     

    JO19- 3,  JO19- 4

    4

    19.30

    20.30

    4

     

     

     

     

     

     

     

     

    pa

     

     

     

    Dinsdag

     

     

     

     

     

    12 teams

    JO9- 3, JO9- 4, JO10- 3, JO10- 4

    1

    18.30

    19.30

    7

     

    JO11- 2, JO11- 4, JO12- 3, JO12- 5

    3

    18.30

    19.30

    8

     

    JO13- 2,  JO13- 3

    6

    18.30

    19.30

    5

     

    MO15- 1,  MO17- 1

    4

    18.30

    19.30

    10

     

     

     

     

     

     

     

     

    pa

     

     

     

     

    Keeperstraining, strook veld 2 - 3

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    9 teams

    JG- 1,  G- 1

    3a

    19.30

    20.30

    12

     

    ST Someren / NWC vr- 3, JO17- 4

    4a + 4b

    19.30

    21.00

    11 + 3

     

    JO15- 4, JO15- 5

    6

    19.30

    20.30

    2

     

    NWC- 1

    1

    19.30

    21.00

    1

     

    NWC- 2,  NWC- 3

    3

    19,30

    21.00

    6 + 5

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    pa

     

     

     

    Woensdag

     

     

     

     

     

    19 teams

    JO7- 1, JO7- 2, JO7- 3, JO7- 4, JO7- 5, JO7- 6, JO7- 7, JO7- 8

    5

    18.30

    19.30

    10

     

    JO8- 1, JO8- 2, JO8- 3, JO8- 4, JO8- 5

    1

    18.30

    19.30

    5

     

    JO9- 1, JO9- 2, JO10- 1, JO10- 2, JO13- 1

    4

    18.15

    19.30

    7 + 9

     

    JO11- 1, JO12- 1, JO12- 2

    3

    18.15

    19.30

    8

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    pa

     

     

     

     

    Keeperstraining, strook veld 2 - 3

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    8 teams

    JO15- 1,  JO15- 2

    3

    19.30

    21.00

    1

     

    JO17- 1,  JO17- 2

    1

    19.30

    21.00

    6

     

    JO17- 3,  JO19- 4

    6

    19.30

    20.30

    3

     

    JO15- 3, ST Someren / NWC vr 5

    4

    19.30

    20.30

    4 + 12

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    pa

     

     

     

    Donderdag

     

     

     

     

     

    17 teams

    JO9- 3, JO9- 4, JO10- 3, JO10- 4

    5

    18.30

    19.30

    5

     

    JO11- 2, JO11- 3, JO11- 4, JO12- 3

    6

    18.30

    19.30

    5

     

    JO12- 4, JO12- 5, JO17- 5

    1

    18.30

    19.30

    4

     

    JO13- 2,  JO13- 3

    2

    18.30

    19.30

    4

     

    JO15- 4, JO15- 5

    3

    18.30

    19.30

    3

     

    MO15- 1,  MO17- 1

    4

    18.30

    19.30

    2

     

     

    pa

     

     

     

     

    Keeperstraining, strook veld 2 - 3

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    10 teams

    JO17- 4,  JO19- 3

    6

    19.30

    20.30

    7

     

    JO19- 1,  JO19- 2

    2

    19.30

    21.00

    8

     

    ST Someren / NWC vr- 2 + 3

    4

    19.30

    21.00

    11 + 12

     

    Lager Voetbal

    5

    19.30

    21.00

    9 + 10

     

    NWC- 1

    1

    19.30

    21.00

    1

     

    NWC- 2,  NWC- 3

    3

    19.30

    21.00

    6 + 5

     

     

    pa

     

     

     

rfwbs-slide