• NWC zondag op bezoek bij RKVVO

    5 dec 2019
  • Met de winterstop in het verschiet speelt NWC zondagmiddag de laatste uitwedstrijd van het jaar 2019. De ploeg van trainer Roel Nabuurs treft nummer vier RKVVO in Oerle, dat vooralsnog twee punten meer verzamelde dan de Astense equipe.

    Dankzij de 2-0-thuiszege op Hilvaria heeft NWC een gaatje geslagen met het rechterrijtje in de tweede klasse F. Door de overwinning hebben de Astenaren de (sub)top in zicht en kan bij winst komende zondag op sportpark De Heikant wellicht toegetreden worden tot de kopgroep in deze competitie. NWC versloeg Hilvaria zeker niet zonder moeite, want met name voor rust was het spel aan NWC-kant niet goed. Na de pauze deden treffers van de jongelingen Tijs van Tilburg en Aziz Sabbar, die zijn eerste doelpunt maakte in het vaandelteam, de gasten uit Hilvarenbeek de das om. NWC won daarmee voor de tweede keer op rij en beloonde zichzelf andermaal voor de tot nu toe zeer aardige rentree in de tweede klasse, waarin de oranjehemden tot dusverre voor weinig tegenstanders onder hoefden te doen. Er staan dit jaar nog drie wedstrijden op de planning, waarvan twee in de competitie (RKVVO-uit en Valkenswaard-thuis) en één bekerduel thuis tegen FC Schadewijk op dinsdag 17 december.

    RKVVO was in de beginmaanden van dit seizoen de trotse koploper in 2F, maar de laatste weken lijkt er wat zand in de geelblauwe motor te zijn gekomen. Vanaf de thuisnederlaag tegen EFC op 20 oktober (0-3) zijn de resultaten wisselvallig te noemen, want uit de laatste vier duels werd nog maar één keer gewonnen. Zondag kwam RKVVO thuis tekort tegen Someren, dat met een 1-3 zege Oerle achter zich liet. RKVVO, dat de laatste twee seizoenen telkens als zevende eindigde, zal er dan ook alles aan doen om voor eigen publiek het jaar 2019 positief af te sluiten. De formatie van coach Matthijn Hoogduijn kan doorgaans in ieder geval rekenen op het gemakkelijk scorende duo Bart Sanders en Martijn van Dijk, die respectievelijk zeven en zes keer het doel van de tegenpartij vonden.

    In de laatste jaren troffen RKVVO en NWC elkaar regelmatig, met wisselende uitslagen. De laatste keer was in 2017, toen de thuisploeg nipt met 1-0 wist te winnen. Kan NWC zondag de stijgende lijn doorzetten, of slaagt RKVVO erin de positie in de top vier te behouden? We gaan het meemaken als arbiter Nelemans het eerste fluitsignaal geeft. Het treffen gaat al van start om 14.00 uur; vanwege de vroege duisternis heeft de KNVB alle amateurwedstrijden van 8 en 15 december namelijk met een half uur vervroegd.

  • Programma

    Geen informatie

  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1EFC 117125031941
    2Marvilde 1171043371934
    3Mierlo Hout 117944512531
    4Sparta'25 117935372930
    5RKVVO 116817282525
    6De Valk 117746252725
    7NWC 117737242224
    8SV Someren 116646242722
    9Oirschot Vooruit 117719383622
    10SV Valkenswaard 117719283022
    11Braakhuizen 117629203520
    12Hilvaria 116619264219
    13Beerse Boys 1183312254512
    14Rood Wit V 117221315388
rfwbs-slide