• Na een voetballoos weekend vanwege de storm Ciara maakt NWC zich op voor de thuiswedstrijd tegen Marvilde, zondagmiddag op sportpark ’t Root. Een opponent tegen wie de oranjehemden nog wat goed te maken hebben.

    De KNVB zette afgelopen weekend een streep door zowel het betaald als het amateurvoetbal in Nederland. Daarom ging dus ook het treffen tussen Rood-Wit Veldhoven en NWC niet door. Het programma is daarom opnieuw ingepland op zondag 1 maart, een week na carnaval dus. Maar eerst worden de pijlen gericht op het thuisduel tegen Marvilde, de ploeg die al lange tijd ongeslagen is in de tweede klasse F en stevig op plek vier bivakkeert.

    Marvilde begon nog wel wat wisselvallig aan het seizoen, maar sinds eind oktober verloren de Veldhovenaren geen wedstrijd meer. Marvilde zette flink wat stappen omhoog op de ranglijst en is nu te vinden in de subtop, met zicht op meer. De achterstand op koploper EFC, tegen wie Marvilde op 2 februari nog doelpuntloos gelijkspeelde, is vijf punten. Ook in de tweede periode doet Marvilde volop mee en hoeft het alleen EFC nog voor zich te dulden. Edwin Slagboom gaat zijn laatste maanden in als hoofdtrainer van de in 1926 opgerichte vereniging, want hij vertrekt na dit seizoen naar Jong FC Eindhoven.

    De afgelopen jaren is Marvilde allesbehalve een eenvoudige tegenstander gebleken voor NWC, want de beide laatste keren wonnen de blauw-witten in Asten met 0-1. Op sportpark Jongelingsveld in Veldhoven speelde NWC overigens een van de minste wedstrijden van het seizoen, met een pijnlijke 3-0-nederlaag tot gevolg. Sindsdien maakt NWC een stabielere indruk en is men ook in mentaal opzicht gegroeid. Met de zevende plaats is het elftal van coach Roel Nabuurs een echte middenmoter, en hangt het af van de prestaties de komende weken of NWC omhoog of juist omlaag moet gaan kijken. Het duel van aanstaande zondag is daarin de eerste uitdaging, tegen een sterk geacht Marvilde. De wedstrijd start om 14.30 uur, de heer Tempelaar is de arbiter van dienst.

  • Programma

    Geen informatie

  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1EFC 115105026835
    2Sparta'25 115933362230
    3Marvilde 115933311730
    4Mierlo Hout 115843492428
    5RKVVO 114716262322
    6SV Someren 114644232222
    7NWC 115636212021
    8SV Valkenswaard 115708282821
    9De Valk 115636232621
    10Braakhuizen 115627192920
    11Oirschot Vooruit 115519323416
    12Hilvaria 114509224015
    13Beerse Boys 1163211234111
    14Rood Wit V 115111312374
rfwbs-slide