• NWC won zondag in Middelbeers met 1-2 van Beerse Boys dankzij doelpunten van Jeroen van Deursen en Tijs van Tilburg.

    De Astenaren kwamen vlak voor rust op voorsprong via een rake kopbal van Jeroen van Deursen. In de eerste helft was NWC veel sterker dan de gastheren, maar had men moeite met het creëren van grote kansen. Na rust, in minuut 63, kwam Beerse Boys op gelijke hoogte via Erik Jans. Een kleine tien minuten nadien benutte Tijs van Tilburg een strafschop waarmee hij NWC op 1-2 bracht. De ploeg van coach Ruud Vermeer had in het matige tweede bedrijf veel moeite met het agressieve spel van Beerse Boys en miste in de slotfase vijf opgelegde kansen om het duel te beslissen, maar de zege kwam desondanks niet meer in gevaar. Eindstand 1-2 in het voordeel van de oranjehemden, die daarmee de eerste overwinning in deze competitie binnenhaalden. 

    Zondagmiddag komt RKVVO op bezoek in Asten. 

    Opstelling NWC
    Gijs Brüsewitz, Damon Claessens, Leon van den Bosch, Martijn Henst, Merijn van Brussel, Timo Janssen (Joris van Horne), Luuk Castelijns, Aziz Sabbar, Sander van den Eijnde, Jeroen van Deursen en Tijs van Tilburg.

    Scoreverloop
    43'   0-1   Jeroen van Deursen
    63'   1-1   Erik Jans
    72'   1-2   Tijs van Tilburg (strafschop)

  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    18 okt.MarvildeHilvaria
    18 okt.Mierlo HoutBraakhuizen
    18 okt.SV SomerenRKVVO
    18 okt.De ValkRood Wit V
    18 okt.Sparta'25NWC
    18 okt.Oirschot VooruitSV Valkenswaard
    18 okt.HaelenBeerse Boys
    11 okt.Beerse BoysHilvaria1 - 1
    11 okt.Rood Wit VSparta'254 - 0
    11 okt.SV SomerenOirschot Vooruit2 - 0
    11 okt.BraakhuizenHaelen4 - 0
  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Marvilde33001249
    2SV Someren43011049
    3NWC3210517
    4Braakhuizen4211857
    5Mierlo Hout2200736
    6Oirschot Vooruit4202446
    7Hilvaria3120435
    8SV Valkenswaard3111514
    9RKVVO3111354
    10Sparta'254112494
    11Rood Wit V3102463
    12Beerse Boys40132101
    13De Valk3003480
    14Haelen3003090
  • Programma

    WedstrijddatumAanvangstijdThuisteamUitteam
    25 okt. AFGELASTAFGELASTRood Wit VOirschot Vooruit
    25 okt. AFGELASTAFGELASTRKVVOMierlo Hout
    25 okt. AFGELASTAFGELASTBeerse BoysSV Someren
    25 okt. AFGELASTAFGELASTSV ValkenswaardDe Valk
    25 okt. AFGELASTAFGELASTHilvariaHaelen
    25 okt. AFGELASTAFGELASTBraakhuizenSparta'25
    25 okt. AFGELASTAFGELASTNWCMarvilde
    29 okt. AFGELASTAFGELASTRKVVODe Valk
    29 okt. AFGELASTAFGELASTMierlo HoutMarvilde
    29 okt. AFGELASTAFGELASTSV ValkenswaardNWC
rfwbs-slide