• NWC treft Marvilde in Veldhoven

    10 okt 2019
  • Met vier punten uit de eerste drie duels beleeft NWC een redelijke start van het seizoen. De Astenaren, die nu de achtste positie innemen, gaan zondag op bezoek bij Marvilde.

    NWC had zichzelf afgelopen weekend al vroeg in het seizoen een uitstekende dienst kunnen bewijzen door het puntenaantal na drie wedstrijden op zes te brengen. Thuis tegen Braakhuizen creëerden de oranjehemden een enorm aantal grote mogelijkheden, maar alleen Chesron Geuns kwam diep in de tweede helft tot score. Toen Braakhuizen in extremis de gelijkmaker produceerde, zal NWC zich af hebben gevraagd waarom er niet overtuigender is omgesprongen met de kansen. De Geldropse bezoekers kwamen buitengewoon goed weg met een punt, daar waar NWC een zekere driepunter uit handen liet glippen. Desalniettemin is het feit dat NWC zo gemakkelijk tot kansen komt positief, en dat kan trainer Roel Nabuurs dan ook meenemen naar het treffen met oude bekende Marvilde.

    De Veldhovense equipe is al enkele jaren een stabiele ploeg in de tweede klasse. Met achtereenvolgens de negende en vorig jaar de zesde plek, beleefde Marvilde zorgeloze seizoenen. Toch worden de blauw-witten vaak gezien als kandidaat voor een hoge eindrangschikking, zeker na het kampioenschap in 2015-2016 in 2F en het daarop volgende avontuur in de eerste klasse. Dat verblijf eindigde overigens in een grote teleurstelling. Marvilde nam in de zomer afscheid van zes selectiespelers, maar verwelkomde ook enkele nieuwe krachten. Een daarvan is Salim Zeroual, jarenlang basisspeler bij SV Someren. De formatie van coach Edwin Slagboom pakte evenals NWC vooralsnog vier punten, die behaald werden bij EFC (3-3) en afgelopen zondag tegen de puntloze hekkensluiter Hilvaria (0-3). In Beek en Donk leed Marvilde eerder een nederlaag tegen de sterk gestarte promovendus Sparta’25 (1-0).

    De laatste keer dat NWC een bezoekje bracht aan sportpark Jongelingsveld was in mei 2017, toen de Astenaren met 1-2 wisten te winnen dankzij twee goals van Jeroen van Deursen. NWC moet de knop weer omzetten na de zeperd in blessuretijd tegen Braakhuizen, om zondag tegen een sterk geachte opponent weer fris en fruitig aan de aftrap te kunnen verschijnen. Scheidsrechter Van Geffen geeft om 14.30 uur het startsein voor het duel in Veldhoven.

  • Programma

    Geen informatie

  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1EFC 117125031941
    2Marvilde 1171043371934
    3Mierlo Hout 117944512531
    4Sparta'25 117935372930
    5RKVVO 116817282525
    6De Valk 117746252725
    7NWC 117737242224
    8SV Someren 116646242722
    9Oirschot Vooruit 117719383622
    10SV Valkenswaard 117719283022
    11Braakhuizen 117629203520
    12Hilvaria 116619264219
    13Beerse Boys 1183312254512
    14Rood Wit V 117221315388
rfwbs-slide