• NWC krijgt zondag opnieuw te maken met een ploeg die strijdt tegen degradatie. Na het nipt gewonnen thuisduel tegen Beerse Boys (3-2) wacht nu Rood-Wit Veldhoven, de rode lantaarndrager in klasse 2F.

    De overwinning op Beerse Boys zorgde op sportpark ’t Root zondagmiddag voor veel vreugde en ook wel voor opluchting. Voor rust was er geen vuiltje aan de lucht en ging NWC rusten met een soevereine 2-0 voorsprong, maar de gasten uit Oost-, West-, en Middelbeers herpakten zich na de pauze knap en kwamen onverwachts terug tot 2-2. Voetballend was NWC veruit de betere partij, maar in de tweede helft hadden de oranjehemden moeite om het niveau van voor rust door te trekken. Uiteindelijk was het de belangrijke clubtopscorer Chesron Geuns die vlak voor tijd van dichtbij de 3-2 in het netje legde, waardoor de punten in Asten bleven. Moeizaam, maar wel verdiend. Door de driepunter houdt NWC de bovenste zes ploegen in zicht, en hoeft de equipe van trainer Roel Nabuurs in ieder geval niet naar onderen te kijken.

    Rood-Wit Veldhoven beleeft een zeer beroerd seizoen en verzamelde tot op heden pas drie punten. De formatie uit Veldhoven zal sowieso nog acht punten moeten goedmaken op Beerse Boys om in ieder geval directe degradatie te voorkomen, maar het nieuwe trainerstrio John Verbeek, Marc Verbeek en voormalig profvoetballer Dragan Thijssens beseft dat het een loodzwaar karwei zal worden. Dit drietal verving in de winterstop Koen van der Heijden, die al na een half seizoen afscheid nam op sportpark De Korze. Hij is vanaf het volgende seizoen de hoofdcoach van Hilvaria, dat ook actief is in de tweede klasse F. Rood-Wit leed zondag een kleine nederlaag bij Braakhuizen, dat in Geldrop met 1-0 te sterk was voor de hekkensluiter.

    Eerder dit seizoen boekte NWC een eenvoudige zege op de roodwitten. Timo Janssen werd matchwinner met zijn twee doelpunten, waarvan één voor en één na rust, die resulteerden in een 2-0 thuiszege. NWC gaat zondag op jacht naar een nieuw succes, tegen een opponent die een flinke eindspurt in huis zal moeten hebben om de achterstand op de teams daarboven te kunnen verkleinen. Het duel, dat onder leiding staat van arbiter Van Westing, gaat om 14.30 uur van start op De Korze in Veldhoven.

  • Programma

    Geen informatie

  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1EFC 115105026835
    2Sparta'25 115933362230
    3Marvilde 115933311730
    4Mierlo Hout 115843492428
    5RKVVO 114716262322
    6SV Someren 114644232222
    7NWC 115636212021
    8SV Valkenswaard 115708282821
    9De Valk 115636232621
    10Braakhuizen 115627192920
    11Oirschot Vooruit 115519323416
    12Hilvaria 114509224015
    13Beerse Boys 1163211234111
    14Rood Wit V 115111312374
rfwbs-slide