• NWC krijgt zondag opnieuw te maken met een ploeg die strijdt tegen degradatie. Na het nipt gewonnen thuisduel tegen Beerse Boys (3-2) wacht nu Rood-Wit Veldhoven, de rode lantaarndrager in klasse 2F.

    De overwinning op Beerse Boys zorgde op sportpark ’t Root zondagmiddag voor veel vreugde en ook wel voor opluchting. Voor rust was er geen vuiltje aan de lucht en ging NWC rusten met een soevereine 2-0 voorsprong, maar de gasten uit Oost-, West-, en Middelbeers herpakten zich na de pauze knap en kwamen onverwachts terug tot 2-2. Voetballend was NWC veruit de betere partij, maar in de tweede helft hadden de oranjehemden moeite om het niveau van voor rust door te trekken. Uiteindelijk was het de belangrijke clubtopscorer Chesron Geuns die vlak voor tijd van dichtbij de 3-2 in het netje legde, waardoor de punten in Asten bleven. Moeizaam, maar wel verdiend. Door de driepunter houdt NWC de bovenste zes ploegen in zicht, en hoeft de equipe van trainer Roel Nabuurs in ieder geval niet naar onderen te kijken.

    Rood-Wit Veldhoven beleeft een zeer beroerd seizoen en verzamelde tot op heden pas drie punten. De formatie uit Veldhoven zal sowieso nog acht punten moeten goedmaken op Beerse Boys om in ieder geval directe degradatie te voorkomen, maar het nieuwe trainerstrio John Verbeek, Marc Verbeek en voormalig profvoetballer Dragan Thijssens beseft dat het een loodzwaar karwei zal worden. Dit drietal verving in de winterstop Koen van der Heijden, die al na een half seizoen afscheid nam op sportpark De Korze. Hij is vanaf het volgende seizoen de hoofdcoach van Hilvaria, dat ook actief is in de tweede klasse F. Rood-Wit leed zondag een kleine nederlaag bij Braakhuizen, dat in Geldrop met 1-0 te sterk was voor de hekkensluiter.

    Eerder dit seizoen boekte NWC een eenvoudige zege op de roodwitten. Timo Janssen werd matchwinner met zijn twee doelpunten, waarvan één voor en één na rust, die resulteerden in een 2-0 thuiszege. NWC gaat zondag op jacht naar een nieuw succes, tegen een opponent die een flinke eindspurt in huis zal moeten hebben om de achterstand op de teams daarboven te kunnen verkleinen. Het duel, dat onder leiding staat van arbiter Van Westing, gaat om 14.30 uur van start op De Korze in Veldhoven.

  • Programma

    Geen informatie

  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1EFC17125031941
    2Marvilde171043371934
    3Mierlo Hout17944512531
    4Sparta'2517935372930
    5RKVVO16817282525
    6De Valk17746252725
    7NWC17737242224
    8SV Someren16646242722
    9Oirschot Vooruit17719383622
    10SV Valkenswaard17719283022
    11Braakhuizen17629203520
    12Hilvaria16619264219
    13Beerse Boys183312254512
    14Rood Wit V17221315388
rfwbs-slide