• Zondag speelt het NWC van trainer Ruud Vermeer de eerste uitwedstrijd in de competitie. De Astenaren gaan op bezoek bij Beerse Boys, dat nog puntloos is na het eerste speelweekend.

    Vorig seizoen betekende het treffen tussen Beerse Boys en NWC ook al de eerste uitwedstrijd voor de oranjehemden. Destijds zelfs op de eerste speeldag. Na een prima voorbereiding verslikte NWC zich in de stugge equipe uit Oost-, West-, en Middelbeers, want op sportpark De Klep leed de toenmalige Astense promovendus een onnodige 2-1 nederlaag. Later in het seizoen had NWC het opnieuw niet gemakkelijk tegen Beerse Boys en gaf men een 2-0 voorsprong weg. De Beerzenaren kwamen terug tot 2-2, maar in de slotfase trok NWC de winst alsnog naar zich toe: 3-2. Beerse Boys draaide een uiterst stroef seizoen en hield, voordat het seizoen werd beëindigd, alleen Rood-Wit uit Veldhoven onder zich. De dertiende plek had zoals bekend geen verdere consequenties voor het elftal van coach Hans Staps, die afgelopen zomer afscheid nam van de afgezwaaide steunpilaren Ruud en Joop Willems en Stijn van Heerbeek.

    Beerse Boys, dat een erg zware periode achter de rug heeft vanwege het plotselinge overlijden van selectiespeler Dirk Vingerhoets eind augustus, opende het seizoen met een lastige uitwedstrijd tegen het hoog aangeslagen Sparta’25. In Beek en Donk bleek de thuisploeg met 2-0 te sterk. Het avontuur in de beker was van korte duur voor het team van Staps, want op doelsaldo kwam Beerse Boys nipt tekort om de tweede plek te bemachtigen achter groepswinnaar ZSV. Berghem Sport ging in het kielzog van de Zeilbergse eersteklasser mee naar de volgende ronde. 

    Voor NWC begon het seizoen ook wat tegenvallend. Op eigen sportpark hadden de Astenaren zeker na rust op vele vlakken het initiatief tegen een inzakkend Braakhuizen, maar een gebrek aan scherpte in de afronding leidde een onnodig doelpuntloos gelijkspel in: 0-0. Met drie punten alvast op zak had NWC met een beter gevoel af kunnen reizen naar het sportcomplex in Middelbeers, maar zo vroeg in het seizoen is er natuurlijk geen reden voor pessimisme. Daarnaast moeten er nog een aantal belangrijke spelers terugkeren die momenteel kampen met blessures of een gebrek aan wedstrijdritme. 

    Zondag zal NWC er in ieder geval alles aan doen om de eerste zege van het seizoen binnen te slepen. Om 14.30 uur wordt afgetrapt op sportpark De Klep, waar arbiter Karavla de leiding zal hebben.

    Vanwege omstandigheden zal er helaas geen live twitterverslag zijn. Een kort wedstrijdverslag verschijnt maandag op deze website. Eventueel zijn de actuele ontwikkelingen te volgen via het twitteraccount van Beerse Boys!

  • Programma

    WedstrijddatumAanvangstijdThuisteamUitteam
    25 okt. AFGELASTAFGELASTRood Wit VOirschot Vooruit
    25 okt. AFGELASTAFGELASTRKVVOMierlo Hout
    25 okt. AFGELASTAFGELASTBeerse BoysSV Someren
    25 okt. AFGELASTAFGELASTSV ValkenswaardDe Valk
    25 okt. AFGELASTAFGELASTHilvariaHaelen
    25 okt. AFGELASTAFGELASTBraakhuizenSparta'25
    25 okt. AFGELASTAFGELASTNWCMarvilde
    29 okt. AFGELASTAFGELASTRKVVODe Valk
    29 okt. AFGELASTAFGELASTMierlo HoutMarvilde
    29 okt. AFGELASTAFGELASTSV ValkenswaardNWC
  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Marvilde33001249
    2SV Someren43011049
    3NWC3210517
    4Braakhuizen4211857
    5Mierlo Hout2200736
    6Oirschot Vooruit4202446
    7Hilvaria3120435
    8SV Valkenswaard3111514
    9RKVVO3111354
    10Sparta'254112494
    11Rood Wit V3102463
    12Beerse Boys40132101
    13De Valk3003480
    14Haelen3003090
rfwbs-slide