• NWC speelt eerste thuiswedstrijd tegen Beerse Boys

    30 sep 2021
  • NWC hoopt de goede seizoensstart een passend vervolg te geven in het eerste thuisduel van deze competitie. Op sportpark ’t Root is Beerse Boys te gast, dat startte met een puntendeling.

    De Astenaren maakten er samen met Hilvaria zondag een enerverende pot voetbal van. NWC was de betere partij en koesterde lange tijd een comfortabele voorsprong, maar in de slotfase maakten de oranjehemden het zichzelf onnodig moeilijk. Toen Jeroen van Deursen in extremis zijn tweede treffer produceerde, was het duel beslist en won NWC in Hilvarenbeek verdiend met 2-4. De andere doelpunten kwamen op naam van Tijs van Tilburg en Youri van Brussel.

    Euforie alom in het Astense kamp, totdat deze week bekend werd dat hoofdtrainer Ruud Vermeer per direct ging stoppen bij NWC. Hij emigreert nog dit jaar met zijn vrouw naar Spanje en in goed overleg is besloten om de samenwerking per direct te beëindigen. Voorlopig worden de honneurs waargenomen door oud-aanvoerder en huidig assistent-trainer Thomas Zegers, totdat een nieuwe eindverantwoordelijke is aangesteld.

    Ondanks deze onverwachte wending kan NWC met vertrouwen uitkijken naar de eerste thuiswedstrijd. Opponent is Beerse Boys, dat afgelopen zondag laat in de tweede helft een 2-0 voorsprong tegen Valkenswaard in rook zag opgaan. Dankzij een tweetal goals van Jannes Mulders koerste Beerse Boys af op een driepunter, maar in het laatste kwartier stelde Valkenswaard in Middelbeers toch nog een punt veilig: 2-2. Opvallend detail is dat Beerse Boys met drie duo’s van broers in de ploeg het veld betrad. Sinds de terugkeer in de tweede klasse in 2017 draaien de roodhemden telkens mee in de onderste regionen, waar coach Hans Staps nu hoopt op een zorgelozer seizoen. 

    In het korte vorige seizoen troffen NWC en Beerse Boys elkaar in Middelbeers, waar de Astense formatie zegevierde: 1-2. Gauw daarna mochten de kicksen alweer de kast in. De laatste keer dat beide ploegen elkaar ontmoetten in Asten was in februari 2020. Ook toen boekte NWC een overwinning, destijds eindigde de confrontatie in 3-2.

    Zondag wordt om 14.30 uur afgetrapt. De heer Schelsema is de leidsman van dienst.

  • Programma

    WedstrijddatumAanvangstijdThuisteamUitteam
    17 okt.14:30Marvilde 1Braakhuizen 1
    17 okt.14:30SV Someren 1Mierlo Hout 1
    17 okt.14:30SV Valkenswaard 1RKVVO 1
    17 okt.14:30NWC 1Sparta'25 1
    17 okt.14:30Hilvaria 1Oirschot Vooruit 1
  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Oirschot Vooruit 13210647
    2NWC 12200746
    3Mierlo Hout 12200316
    4SV Someren 132011026
    5Sparta'25 13120545
    6Marvilde 12110104
    7Braakhuizen 12101223
    8De Valk 13102443
    9Beerse Boys 13021562
    10SV Valkenswaard 13021452
    11Hilvaria 12011241
    12Rood Wit V 13012461
    13RKVVO 130031120
rfwbs-slide