• Er staan voor NWC nog twee thuiswedstrijden op de planning in het jaar 2019. Dinsdagavond treffen de oranjehemden FC Schadewijk voor de beker, maar zondag wacht eerst de ontmoeting met SV Valkenswaard.

    Coach Roel Nabuurs kan vooralsnog behoorlijk tevreden zijn over de terugkeer van zijn NWC in de tweede klasse. De zevende plaats betekent een veilige plek in de middenmoot, maar de subtop is eerder in zicht dan de onderste regionen. Als de Astenaren in bepaalde wedstrijden dodelijker waren geweest in het strafschopgebied van de tegenpartij, had de ploeg ongetwijfeld hoger gepositioneerd gestaan. NWC opereert na een wat wisselvallige start echt als team en geeft daarnaast weinig doelpunten weg, de organisatie is dan ook goed op orde. Bij een positief resultaat zondag op het eigen sportpark ’t Root, waar NWC tot op heden pas één duel verloor, kan men wellicht nog een stukje stijgen in het klassement.

    Ook zondag, op bezoek bij RKVVO, had er meer ingezeten voor NWC. De Astense formatie ging met 1-0 ten onder tegen de gastheren, die in de blessuretijd het geluk hadden dat scheidsrechter Nelemans de gelijkmaker van Timo Janssen annuleerde op advies van de grensrechter van RKVVO. Die klap kwam dan ook hard aan bij de oranjehemden, die zich op zijn zachtst gezegd bestolen voelden. Het leverde veel tumult en dus ook een hectische slotfase op in een winderig Oerle. Wil NWC het jaar 2019 alsnog met een lekker gevoel afsluiten, dan zal de knop echter weer snel omgezet worden.

    SV Valkenswaard lijkt te snakken naar de winterpauze. De geelblauwen, bijgenaamd ‘’De Bosuilen’’, verloren de laatste vier duels op rij en vinden zichzelf terug op plaats elf. Achtereenvolgens Sparta’25, Rood-Wit Veldhoven, Marvilde en afgelopen zondag EFC bleken te sterk voor Valkenswaard, dat van de eerste vijf competitiewedstrijden er nog liefst vier won. Onder meer rivaal De Valk werd buitenshuis verslagen. De promovendus, die onder leiding staat van trainer Frank Weijers, hield EFC zondag een uur in bedwang, maar capituleerde daarna tegen de nog ongeslagen titelkandidaat uit Eersel. Valkenswaard heeft nu nog een voorsprong van drie punten op Hilvaria, dat op de twaalfde ‘’play-off’’-plek bivakkeert.

    NWC en Valkenswaard ontmoeten elkaar zondagmiddag om 14.00 uur in Asten, waar de heer Bezemer is aangesteld als leidsman.

  • Programma

    Geen informatie

  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1EFC17125031941
    2Marvilde171043371934
    3Mierlo Hout17944512531
    4Sparta'2517935372930
    5RKVVO16817282525
    6De Valk17746252725
    7NWC17737242224
    8SV Someren16646242722
    9Oirschot Vooruit17719383622
    10SV Valkenswaard17719283022
    11Braakhuizen17629203520
    12Hilvaria16619264219
    13Beerse Boys183312254512
    14Rood Wit V17221315388
rfwbs-slide