• Er staan voor NWC nog twee thuiswedstrijden op de planning in het jaar 2019. Dinsdagavond treffen de oranjehemden FC Schadewijk voor de beker, maar zondag wacht eerst de ontmoeting met SV Valkenswaard.

    Coach Roel Nabuurs kan vooralsnog behoorlijk tevreden zijn over de terugkeer van zijn NWC in de tweede klasse. De zevende plaats betekent een veilige plek in de middenmoot, maar de subtop is eerder in zicht dan de onderste regionen. Als de Astenaren in bepaalde wedstrijden dodelijker waren geweest in het strafschopgebied van de tegenpartij, had de ploeg ongetwijfeld hoger gepositioneerd gestaan. NWC opereert na een wat wisselvallige start echt als team en geeft daarnaast weinig doelpunten weg, de organisatie is dan ook goed op orde. Bij een positief resultaat zondag op het eigen sportpark ’t Root, waar NWC tot op heden pas één duel verloor, kan men wellicht nog een stukje stijgen in het klassement.

    Ook zondag, op bezoek bij RKVVO, had er meer ingezeten voor NWC. De Astense formatie ging met 1-0 ten onder tegen de gastheren, die in de blessuretijd het geluk hadden dat scheidsrechter Nelemans de gelijkmaker van Timo Janssen annuleerde op advies van de grensrechter van RKVVO. Die klap kwam dan ook hard aan bij de oranjehemden, die zich op zijn zachtst gezegd bestolen voelden. Het leverde veel tumult en dus ook een hectische slotfase op in een winderig Oerle. Wil NWC het jaar 2019 alsnog met een lekker gevoel afsluiten, dan zal de knop echter weer snel omgezet worden.

    SV Valkenswaard lijkt te snakken naar de winterpauze. De geelblauwen, bijgenaamd ‘’De Bosuilen’’, verloren de laatste vier duels op rij en vinden zichzelf terug op plaats elf. Achtereenvolgens Sparta’25, Rood-Wit Veldhoven, Marvilde en afgelopen zondag EFC bleken te sterk voor Valkenswaard, dat van de eerste vijf competitiewedstrijden er nog liefst vier won. Onder meer rivaal De Valk werd buitenshuis verslagen. De promovendus, die onder leiding staat van trainer Frank Weijers, hield EFC zondag een uur in bedwang, maar capituleerde daarna tegen de nog ongeslagen titelkandidaat uit Eersel. Valkenswaard heeft nu nog een voorsprong van drie punten op Hilvaria, dat op de twaalfde ‘’play-off’’-plek bivakkeert.

    NWC en Valkenswaard ontmoeten elkaar zondagmiddag om 14.00 uur in Asten, waar de heer Bezemer is aangesteld als leidsman.

  • Programma

    WedstrijddatumAanvangstijdThuisteamUitteam
    26 jan.14:30SV Someren 1Oirschot Vooruit 1
    26 jan.14:30Mierlo Hout 1NWC 1
    26 jan.14:30RKVVO 1Braakhuizen 1
    26 jan.14:30SV Valkenswaard 1Hilvaria 1
    26 jan.14:30Beerse Boys 1Sparta'25 1
    26 jan.14:30Rood Wit V 1EFC 1
    26 jan.14:30Marvilde 1De Valk 1
  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Sparta'25 113922341929
    2EFC 11284022728
    3Mierlo Hout 112732421624
    4Marvilde 112723261523
    5RKVVO 112714251922
    6SV Someren 112543201519
    7NWC 112525151317
    8SV Valkenswaard 112507212615
    9De Valk 112435202515
    10Braakhuizen 112426152514
    11Oirschot Vooruit 112417222413
    12Hilvaria 112408183612
    13Beerse Boys 11322917348
    14Rood Wit V 112101110333
rfwbs-slide