• Asten – Op een nagenoeg leeg sportpark ’t Root had NWC aan een overtuigende tweede helft genoeg om het matige RKVVO te verslaan: 3-0. De oranjehemden maakten optimaal gebruik van de knullige fouten van de gasten en via Jeroen van Deursen, die een loepzuivere hattrick produceerde, liep NWC uit naar een fraaie en terechte 3-0 zege.

    In de eerste helft waren beide teams nogal zoekende. Het spelbeeld kenmerkte zich door rommelige momenten en weinig goed uitgespeelde aanvallen. Het waren dan ook vooral halve kansen die werden gecreëerd. De inzet van Jeroen van Deursen, die vanaf de linkerflank bij de eerste paal op doel punterde, caramboleerde naast via een RKVVO-been. Ook pogingen van Sander van den Eijnde (afstandsknal een metertje over) en een te zachte kopbal van Leon van den Bosch leverden niets op voor NWC. De meest serieuze mogelijkheid voor de bezoekers uit Oerle was voor Martijn van Dijk, wiens uithaal eenvoudig kon worden opgeraapt door doelman Gijs Brüsewitz. Enerverende momenten waren er simpelweg te weinig in het eerste bedrijf op een winderig sportpark ’t Root.

    NWC gooide het na rust over een andere boeg en kwam met veel meer overtuiging het veld op. Binnen drie minuten had Timo Janssen de 1-0 voor het inkoppen, maar zijn inzet op aangeven van Luuk Castelijns ging over. Twee minuten later trok NWC de voorsprong wel naar zich toe dankzij Van Deursen. Hij werd keurig gelanceerd door Castelijns, stormde op het RKVVO-doel af en joeg de bal hard in de korte hoek: 1-0. Nog geen hele minuut later onderschepte Van Deursen een volledig mislukte opbouwpass door het midden, versnelde even en schoof de bal vervolgens onder de arme goalie Willem Huijbers door: 2-0. Door deze twee snelle treffers achter elkaar brak er iets bij RKVVO, dat deze klappen mentaal niet meer te boven kwam. Het geloof verdween helemaal uit de zeer slordig voetballende geelblauwe formatie en een fel NWC had beet. Van Deursen had de smaak te pakken en vormde een ware plaag voor de verdediging van RKVVO. Kort na de 2-0 gooide hij opnieuw zijn snelheid in de strijd, omspeelde hij sluitpost Huijbers, maar de paal stond zijn derde in de weg. Even later mazzelden de bezoekers toen Van Deursen, nadat hij de bal al lang had voorgezet, hard tegen de grond werd geschopt maar arbiter Nefkens de overtreding in de zestienmeter niet zag. De Astense aanvaller zette in minuut 74 wél de hattrick op zijn naam toen hij, opnieuw na knullig balverlies van de tegenstander, koel bleef en op beheerste wijze de 3-0 in het mandje legde. De beslissing was daar, waardoor een stabiel ogend NWC de wedstrijd freewheelend kon uitspelen zonder nog in de problemen te komen. Er kwam geen verandering meer in de 3-0 stand en dus kan het elftal van coach Ruud Vermeer weer drie punten bijschrijven, met als beloning een tweede plaats achter de nog foutloze koploper Marvilde. Zondag gaan de oranjehemden op bezoek bij SV Valkenswaard, dat tot dusverre vier punten verzamelde.

    Opstelling NWC
    Gijs Brüsewitz, Tim van Stiphout, Leon van den Bosch, Martijn Henst, Merijn van Brussel, Luuk Castelijns (84’ Dirk van Dijk), Timo Janssen, Aziz Sabbar (81’ Joris van Horne), Sander van den Eijnde, Jeroen van Deursen (84’ Daan Roelofs) en Tijs van Tilburg.

    Scoreverloop
    50’   1-0    Jeroen van Deursen
    51’   2-0    Jeroen van Deursen
    74’   3-0    Jeroen van Deursen

  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    18 okt.MarvildeHilvaria
    18 okt.Mierlo HoutBraakhuizen
    18 okt.SV SomerenRKVVO
    18 okt.De ValkRood Wit V
    18 okt.Sparta'25NWC
    18 okt.Oirschot VooruitSV Valkenswaard
    18 okt.HaelenBeerse Boys
    11 okt.Beerse BoysHilvaria1 - 1
    11 okt.Rood Wit VSparta'254 - 0
    11 okt.SV SomerenOirschot Vooruit2 - 0
    11 okt.BraakhuizenHaelen4 - 0
  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Marvilde33001249
    2SV Someren43011049
    3NWC3210517
    4Braakhuizen4211857
    5Mierlo Hout2200736
    6Oirschot Vooruit4202446
    7Hilvaria3120435
    8SV Valkenswaard3111514
    9RKVVO3111354
    10Sparta'254112494
    11Rood Wit V3102463
    12Beerse Boys40132101
    13De Valk3003480
    14Haelen3003090
  • Programma

    WedstrijddatumAanvangstijdThuisteamUitteam
    25 okt. AFGELASTAFGELASTRood Wit VOirschot Vooruit
    25 okt. AFGELASTAFGELASTRKVVOMierlo Hout
    25 okt. AFGELASTAFGELASTBeerse BoysSV Someren
    25 okt. AFGELASTAFGELASTSV ValkenswaardDe Valk
    25 okt. AFGELASTAFGELASTHilvariaHaelen
    25 okt. AFGELASTAFGELASTNWCMarvilde
    25 okt. AFGELASTAFGELASTBraakhuizenSparta'25
    29 okt. AFGELASTAFGELASTRKVVODe Valk
    29 okt. AFGELASTAFGELASTSV ValkenswaardNWC
    29 okt. AFGELASTAFGELASTMierlo HoutMarvilde
rfwbs-slide