• Zondag gaat NWC een poging doen om de vieze smaak van het verloren uitduel tegen Rood-Wit Veldhoven (2-0) weg te spoelen. De equipe van coach Roel Nabuurs gaat dan op bezoek bij Braakhuizen.

    NWC had zichzelf een uitstekende dienst kunnen bewijzen door het treffen met hekkensluiter Rood-Wit winnend af te sluiten. Dan had de Astense formatie omhoog kunnen kijken, maar door de pijnlijke verliespartij moet NWC juist gaan oppassen dat het niet in een negatieve spiraal terechtkomt. De oranjehemden staan nu achtste, met drie punten voorsprong op nummer twaalf Hilvaria dat zich nu op een eventuele play-offplek bevindt. Reden voor paniek is er niet, maar het niveau zal ten opzichte van afgelopen zondag in meerdere opzichten omhoog moeten wil NWC weer tot positieve prestaties kunnen komen. Tegen Braakhuizen zal het in ieder geval geen gemakkelijk karwei worden, want de Geldropse formatie is nog niet uit de problemen en kan de punten eveneens goed gebruiken. In de beker vierde NWC een succesje door kwalificatie voor de kwartfinale ten koste van DVO, tegen wie de Astenaren donderdagavond in een nat Sittard met 1-3 wonnen.

    De opponent van zondag, Braakhuizen, staat tiende met een punt minder dan NWC. De afgelopen twee duels leverden geen punten op voor de ploeg van trainer Jeroen van der Schoot, want tegen zowel Oirschot Vooruit als titelkandidaat EFC werd met 3-1 verloren. Braakhuizen, dat na een moeizame competitiestart wel wat beter is gaan draaien, is op Rood-Wit na het minst productieve team in klasse 2F. Wat dat betreft vertonen NWC en Braakhuizen gelijkenissen, want ook aan Astense zijde is het maken van doelpunten vooralsnog niet gemakkelijk gebleken. Veelzeggend was ook de eerste confrontatie tussen NWC en de rood-zwarten in oktober, toen de oranjehemden ondanks een karrevracht aan honderd procent mogelijkheden in blessuretijd de deksel op de neus kregen en daardoor slechts gelijkspeelden (1-1). In die wedstrijd was het elftal van Nabuurs overigens wel duidelijk de bovenliggende partij; het spelniveau van toen zal NWC hoe dan ook weer willen halen. Daartoe zou men dan ook in staat moeten zijn.

    De zeventiende speelronde, zondag op sportpark De Kievit, start om 14.30 uur en wordt geleid door arbiter Van Dinter.

  • Programma

    Geen informatie

  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1EFC17125031941
    2Marvilde171043371934
    3Mierlo Hout17944512531
    4Sparta'2517935372930
    5RKVVO16817282525
    6De Valk17746252725
    7NWC17737242224
    8SV Someren16646242722
    9Oirschot Vooruit17719383622
    10SV Valkenswaard17719283022
    11Braakhuizen17629203520
    12Hilvaria16619264219
    13Beerse Boys183312254512
    14Rood Wit V17221315388
rfwbs-slide