• NWC ontvangt Braakhuizen op sportpark ‘t Root

    3 okt 2019
  • Na de derbywinst van afgelopen zaterdag op buurman Someren (1-0) moet het vizier weer gericht worden op de volgende competitiewedstrijd. NWC speelt opnieuw thuis en treft het Geldropse Braakhuizen in Asten.

    Het werd opnieuw geen hoogstaande Kanaalderby, zaterdagavond op sportpark ’t Root. De Astense winst was terecht, maar moeizaam. Na de veldverwijzing van de Somerense verdediger Robert van Lierop, die in korte tijd tweemaal geel pakte en dus moest inrukken, trok NWC het duel volledig naar zich toe en via een schitterend afstandsschot van de jarige Douwe Hurkmans boekte NWC een 1-0 zege. Someren maakte een krachteloze indruk en kwam de dubbele klap niet meer te boven. Een overwinning die voor veel blijdschap zorgde aan NWC-zijde en waardoor het feest tot in de vroege uurtjes doorging. Naast het heerlijke gevoel om een derby te winnen waren ook de drie punten meer dan welkom, omdat NWC op de eerste speeldag nog tegen een nederlaag aanliep. Voor promovendi is ieder behaald punt vroeg in het seizoen een belangrijke, en dus ook voor de oranjehemden.

    Tegen Braakhuizen zal het elftal van oefenmeester Roel Nabuurs opnieuw goed voor de dag willen komen. De ploeg uit Geldrop kent een valse start en bleef in de eerste twee duels puntloos achter. In en tegen Someren verloor Braakhuizen met 1-0, zondag incasseerden de rood-zwarten een pijnlijke thuisnederlaag tegen Valkenswaard: 1-4. Braakhuizen, dat zich vorig seizoen knap handhaafde en als negende eindigde, moet dus flink aan de bak om het tegenvallende begin zo snel mogelijk om te zetten in een stijgende lijn. Bij de Geldroppenaren staat de ervaren coach Jeroen van der Schoot al sinds 2014 voor de groep.

    De laatste keer dat NWC en Braakhuizen elkaar ontmoetten was in seizoen 2015-2016. In maart 2016 overklaste NWC de bezoekers met 5-0, in de uitwedstrijd leden de Astenaren eerder dat seizoen een verliespartij (3-1). Zondagmiddag om 14.30 uur gaan we zien wat de onderlinge verhoudingen anno 2019 zijn, als scheidsrechter Visser het startsein geeft voor de derde speelronde.

  • Programma

    Geen informatie

  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1EFC 117125031941
    2Marvilde 1171043371934
    3Mierlo Hout 117944512531
    4Sparta'25 117935372930
    5RKVVO 116817282525
    6De Valk 117746252725
    7NWC 117737242224
    8SV Someren 116646242722
    9Oirschot Vooruit 117719383622
    10SV Valkenswaard 117719283022
    11Braakhuizen 117629203520
    12Hilvaria 116619264219
    13Beerse Boys 1183312254512
    14Rood Wit V 117221315388
rfwbs-slide