• Na het verdienstelijke gelijkspel bij Mierlo-Hout (1-1) focust NWC zich alweer op de volgende competitiewedstrijd. Zondagmiddag komt laagvlieger Beerse Boys op bezoek in Asten.

    De winterse onderbreking lijkt NWC goed te hebben gedaan. In het bekertoernooi versloegen de Astenaren Bruheze met 5-0, afgelopen zondag hield NWC het sterke Mierlo-Hout in Helmond op 1-1. In een leuk treffen kwam NWC via een benutte pingel van Chesron Geuns op voorsprong, maar na de pauze kwamen de gastheren terug tot 1-1. In een wedstrijd waarin het tempo en niveau hoog lag, vielen vervolgens geen doelpunten meer waardoor beide teams de punten deelden. De formatie van coach Roel Nabuurs ontmoet zondag een opponent van een ander kaliber, maar ook Beerse Boys is een erg lastige tegenstander. Dat is in het verleden namelijk al wel gebleken. In ieder geval blijft NWC zevende in de tweede klasse F, de positie waarop men al weken staat gebivakkeerd.

    Beerse Boys beleeft een zwaar seizoen onderin het klassement. De Beerzenaren staan voorlaatste, met een overigens wel ruime voorsprong op hekkensluiter Rood-Wit Veldhoven. Blijft Beerse Boys op deze plek staan, dan zou dat op het eind van het seizoen play-offs betekenen voor de ploeg van trainer Hans Staps. De oefenmeester verlengde deze week nog zijn contract op sportpark De Klep met twee seizoenen. Beerse Boys, doorgaans een stug elftal met veel fysieke kracht, hervond zondag echter wel weer de aansluiting dankzij een uiterst knappe zege op toenmalig koploper Sparta’25. In Oost-, West-, en Middelbeers was Beerse Boys met 2-1 te sterk, waardoor EFC de koppositie overnam. Een resultaat waar de huidige nummer dertien trots op mag zijn, maar het is zeker nog niet voldoende om de onderste regionen te verlaten. Het is aan de manschappen van Staps om dat in deze tweede seizoenshelft te bewerkstelligen.

    Eerder dit seizoen, op de eerste speeldag, kwam NWC tekort op De Klep. Beerse Boys stuurde de oranjehemden, die niet scherp genoeg voor de dag kwamen, met een 2-1 nederlaag terug naar Asten. Zondag wil NWC die verliespartij doen vergeten door de drie punten op sportpark ’t Root te houden, in een duel dat om 14.30 uur van start gaat met de heer Theelen als arbiter van dienst.

  • Programma

    Geen informatie

  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1EFC 115105026835
    2Sparta'25 115933362230
    3Marvilde 115933311730
    4Mierlo Hout 115843492428
    5RKVVO 114716262322
    6SV Someren 114644232222
    7NWC 115636212021
    8SV Valkenswaard 115708282821
    9De Valk 115636232621
    10Braakhuizen 115627192920
    11Oirschot Vooruit 115519323416
    12Hilvaria 114509224015
    13Beerse Boys 1163211234111
    14Rood Wit V 115111312374
rfwbs-slide