• Na het verdienstelijke gelijkspel bij Mierlo-Hout (1-1) focust NWC zich alweer op de volgende competitiewedstrijd. Zondagmiddag komt laagvlieger Beerse Boys op bezoek in Asten.

    De winterse onderbreking lijkt NWC goed te hebben gedaan. In het bekertoernooi versloegen de Astenaren Bruheze met 5-0, afgelopen zondag hield NWC het sterke Mierlo-Hout in Helmond op 1-1. In een leuk treffen kwam NWC via een benutte pingel van Chesron Geuns op voorsprong, maar na de pauze kwamen de gastheren terug tot 1-1. In een wedstrijd waarin het tempo en niveau hoog lag, vielen vervolgens geen doelpunten meer waardoor beide teams de punten deelden. De formatie van coach Roel Nabuurs ontmoet zondag een opponent van een ander kaliber, maar ook Beerse Boys is een erg lastige tegenstander. Dat is in het verleden namelijk al wel gebleken. In ieder geval blijft NWC zevende in de tweede klasse F, de positie waarop men al weken staat gebivakkeerd.

    Beerse Boys beleeft een zwaar seizoen onderin het klassement. De Beerzenaren staan voorlaatste, met een overigens wel ruime voorsprong op hekkensluiter Rood-Wit Veldhoven. Blijft Beerse Boys op deze plek staan, dan zou dat op het eind van het seizoen play-offs betekenen voor de ploeg van trainer Hans Staps. De oefenmeester verlengde deze week nog zijn contract op sportpark De Klep met twee seizoenen. Beerse Boys, doorgaans een stug elftal met veel fysieke kracht, hervond zondag echter wel weer de aansluiting dankzij een uiterst knappe zege op toenmalig koploper Sparta’25. In Oost-, West-, en Middelbeers was Beerse Boys met 2-1 te sterk, waardoor EFC de koppositie overnam. Een resultaat waar de huidige nummer dertien trots op mag zijn, maar het is zeker nog niet voldoende om de onderste regionen te verlaten. Het is aan de manschappen van Staps om dat in deze tweede seizoenshelft te bewerkstelligen.

    Eerder dit seizoen, op de eerste speeldag, kwam NWC tekort op De Klep. Beerse Boys stuurde de oranjehemden, die niet scherp genoeg voor de dag kwamen, met een 2-1 nederlaag terug naar Asten. Zondag wil NWC die verliespartij doen vergeten door de drie punten op sportpark ’t Root te houden, in een duel dat om 14.30 uur van start gaat met de heer Theelen als arbiter van dienst.

  • Programma

    Geen informatie

  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1EFC17125031941
    2Marvilde171043371934
    3Mierlo Hout17944512531
    4Sparta'2517935372930
    5RKVVO16817282525
    6De Valk17746252725
    7NWC17737242224
    8SV Someren16646242722
    9Oirschot Vooruit17719383622
    10SV Valkenswaard17719283022
    11Braakhuizen17629203520
    12Hilvaria16619264219
    13Beerse Boys183312254512
    14Rood Wit V17221315388
rfwbs-slide