• NWC ontmoet Hilvaria op eerste speeldag

    22 sep 2021
  • Zondag om 14.30 uur gaat het eindelijk weer beginnen: de amateurcompetities gaan weer van start. Voor NWC staat op de eerste speeldag een uitduel tegen Hilvaria op de rol.

    Van alle sportparken ligt dat van Hilvaria het verst van Asten vandaan. Dat betekent dus dat de meest verre uitwedstrijd voor NWC direct op de eerste speeldag op de planning staat. Nog nooit eerder kwam NWC in actie op sportpark De Roodloop.

    Na jaren in de vierde en vijfde klasse geacteerd te hebben, begon de groenwitte opmars vanaf 2015 toen men naar de derde klasse promoveerde. In 2018 volgde de stap naar de tweede klasse. In het eerste seizoen op dit niveau eindigde Hilvaria knap als vierde, een seizoen later (2019-2020) moest de Hilvarenbeekse formatie het doen met de twaalfde plaats. Hoe dat seizoen eindigde is bekend. Vorig seizoen verzamelde Hilvaria in de drie enige duels vijf punten.

    De ploeg van Koen van der Heijden, die eerder ook Rood-Wit uit Veldhoven trainde, slaagde er niet in om zich te kwalificeren voor de volgende bekerronde. In een poule met VOAB, Sarto en Altena pakte Hilvaria slechts één punt. Zaterdag leden de groenwitten een ruime nederlaag in en tegen Altena: 5-1. Gezien de resultaten had coach Van der Heijden op een betere voorbereiding gehoopt, maar zondag in de competitie is een positief resultaat van groter belang.

    NWC plaatste zich wel voor de volgende ronde in het bekertoernooi. De 2-0 zege op Venhorst was voldoende voor kwalificatie, samen met groepswinnaar Someren. NWC speelde geen overtuigende wedstrijd tegen het zwakke Venhorst, maar oogde stabiel en hield de punten in Asten door treffers in het tweede bedrijf van Youri van Brussel en Tijs van Tilburg. Trainer Ruud Vermeer kan redelijk tevreden terugkijken op de voorbereiding en hoopt zondag in Hilvarenbeek direct met de drie punten aan de haal te gaan.

    De laatste keer dat Hilvaria en NWC elkaar troffen was in december 2019, toen de oranjehemden thuis een 2-0 overwinning noteerden dankzij doelpunten van Tijs van Tilburg en Aziz Sabbar, beide na rust. Zondagmiddag gaat het dan echt weer beginnen, als om 14.30 uur wordt afgetrapt aan de Uranusstraat in Hilvarenbeek.

    Adresgegevens Hilvaria
    Sportpark de Roodloop
    Uranusstraat 1
    5081 TB Hilvarenbeek

    Helaas is er door omstandigheden zondag geen live twitterverslag!

  • Programma

    WedstrijddatumAanvangstijdThuisteamUitteam
    17 okt.14:30Marvilde 1Braakhuizen 1
    17 okt.14:30SV Someren 1Mierlo Hout 1
    17 okt.14:30SV Valkenswaard 1RKVVO 1
    17 okt.14:30NWC 1Sparta'25 1
    17 okt.14:30Hilvaria 1Oirschot Vooruit 1
  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Oirschot Vooruit 13210647
    2NWC 12200746
    3Mierlo Hout 12200316
    4SV Someren 132011026
    5Sparta'25 13120545
    6Marvilde 12110104
    7Braakhuizen 12101223
    8De Valk 13102443
    9Beerse Boys 13021562
    10SV Valkenswaard 13021452
    11Hilvaria 12011241
    12Rood Wit V 13012461
    13RKVVO 130031120
rfwbs-slide