• NWC kruist degens met hekkensluiter Beerse Boys

    5 mei 2022
  • Na de klinkende 0-8 overwinning op bezoek bij Braakhuizen gaat NWC zondagmiddag een poging doen om de grootse vorm door te trekken. De formatie van trainer Mario Verlijsdonk speelt opnieuw een uitwedstrijd, ditmaal tegen rode lantaarndrager Beerse Boys.

    NWC heeft sinds de start van 2022 de weg omhoog ingezet en die vorm betaalde zich uit in een formidabele uitzege op Braakhuizen. In Geldrop liet een fanatiek en aanvallend ingesteld NWC niets heel van de opponent, die in de eerste fase van de wedstrijd nog prima partij bood maar vervolgens alle hoeken van het veld kreeg te zien. Na rust scoorden de oranjehemden zeven keer, waarvan drie treffers op naam kwamen van Youri van Brussel. De 27-jarige aanvaller staat alweer op veertien competitiedoelpunten en kan in de eindfase van dit seizoen nog een serieuze gooi gaan doen naar de topscorerstitel in klasse 2H. Ook de JO19-1-talenten Gijs Manders en Tim van Dijk gaven hun invalbeurt een goud randje door eveneens trefzeker te zijn. Arne van Geffen, Daan van Gansewinkel en Douwe Hurkmans waren verantwoordelijk voor de andere Astense goals. NWC staat nu op een mooie zesde plek, maar gezien de huidige vorm zit er misschien nog wel meer in het vat. Na Beerse Boys ontmoet NWC nog De Valk (thuis), Hilvaria (thuis), Sparta’25 (uit) en tenslotte Valkenswaard (uit).

    Voor tegenstander Beerse Boys begint de situatie inmiddels echt nijpend te worden. De roodhemden pakten pas negen punten en moeten nog vier punten goedmaken op Braakhuizen en/of RKVVO, om in ieder geval niet direct af te dalen naar de derde klasse. Op 10 april pakte Beerse Boys de laatste strohalm door thuis te winnen van Braakhuizen (1-0), maar dat is voorlopig niet voldoende. Het elftal van coach Hans Staps heeft het vanaf de eerste speeldag zwaar en moet de komende zes duels alle zeilen bijzetten om niet te degraderen. Het doorgaans stugge team uit Oost-, West-, en Middelbeers heeft een vrij weekend achter de rug en kon de batterij dus opladen in aanloop naar het thuistreffen met NWC. Eerder dit seizoen, toen Thomas Zegers tegen Beerse Boys zijn enige wedstrijd als interim-trainer leidde, sleepten de oranjehemden ternauwernood drie punten uit het vuur. In de slotfase van het chaotische duel met veel fouten poeierde de momenteel nog geblesseerde Jeroen van Deursen de 3-2 tegen de touwen waardoor NWC zegevierde. Dat Beerse Boys zich niet zomaar naar de slachtbank laat leiden is bekend, maar de equipe van Verlijsdonk kan natuurlijk met de borst vooruit afreizen naar sportpark De Klep. Daar zal zondag om 14.30 uur worden afgetrapt. 

    Adresgegevens Beerse Boys
    Sportpark De Klep
    Sportparklaan 2
    5091EM Oost-, West- en Middelbeers

    Busreis
    Supporters kunnen gratis meereizen met de spelersbus. De bus vertrekt om 12.30 uur vanaf sportpark 't Root en gaat terug om 19.00 uur (i.v.m. Feyenoord-PSV in kantine Beerse Boys). 

  • Programma

    Geen informatie

  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
    1Marvilde 12418425822058
    2Mierlo Hout 12415545532050
    3SV Someren 12414556326047
    4Oirschot Vooruit 12413475040043
    5Sparta'25 12412574338041
    6NWC 12410865238038
    7De Valk 1249694941033
    8Rood Wit V 12495104045032
    9Hilvaria 12483133752027
    10SV Valkenswaard 12475125257026
    11Braakhuizen 12454152855019
    12RKVVO 12441193481013
    13Beerse Boys 12433182761012
rfwbs-slide