• NWC 11

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berkvens, GlennTeamspeler
    Damen, StanTeamspeler
    Doren, Ken vanTeamspeler
    Houts, Floran vanTeamspeler
    Joosten, YouriTeamspeler
    Panjshiri, ArashTeamspeler
    Panjshiri, FerdaosTeamspeler
    Rademackers, SvenTeamspeler
    Verstegen, RonnieTeamspeler
    Vondervoort, Stijn van deTeamspeler
    Welten, TimTeamspeler
    Zoggel, Luuc vanTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 okt. 12:00NWC 11 - Milheezer Boys 4Sportpark 't Root
    16 okt. 10:30Mifano 8 - NWC 11Sportpark De Ark
    23 okt. 10:00SJVV 4 - NWC 11Sportpark De Dreef
    30 okt. 12:00NWC 11 - ZSV 8Sportpark 't Root
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.NWC 11 - Olympia Boys 30 - 8
  • Poulestanden NWC 11 ( 6e klasse 36 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Mifano 82200192176
    2Deurne 822007436
    3SJVV 411004313
    4Olympia Boys 321018173
    5Mierlo Hout 1021019723
    6SV De Braak 1221016513
    7Milheezer Boys 421014403
    8Bruheze 8210135-23
    9SV Someren 10210147-33
    10NWC 11100108-80
    11Liessel 4200246-20
    12ZSV 82002420-160

    Poulestanden NWC 11 ( Groep 4 125 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV'33 8330012399
    2Liessel 4320110646
    3SSE 3310249-53
    4NWC 113003210-80
rfwbs-slide