• NWC 11

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arendonk, Niels vanTeamspeler
    Bankers, RandyTeamspeler
    Bree, Thomas vanTeamspeler
    Debeij, PaulTeamspeler
    Eerenbeemt, Daan van denTeamspeler
    Vorst, Tim van deTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden NWC 11 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Boskant 418142269313844
    2Rood Wit'62 918123358322639
    3SV Someren 1218114356292737
    4Stiphout Vooruit 9179443425931
    5Mifano 4189095751627
    6Lierop 31773752391324
    7SV De Braak 13176296871-320
    8Mierlo Hout 81852114676-3017
    9NWC 111833124469-2512
    10ASV'33 71701161778-611
rfwbs-slide