•  

    Bijgaand de voorlopige indeling van de Selectie en Recreatieve groepen. Met deze groepen wordt vanaf Maandag 11 mei getraind. De definitieve indeling van de teams zal begin Juni worden gepupliceerd.

    JO19 Selectie   JO19 Recreatief    JO17 Selectie    JO17 Recreatief
    Manders, Marijn   Haan, Guus de   Fransen, Stijn   Kempen, Laurens van
    Verspeek, Bram   Donkers, Tim   Empel, Mink van   Broek, Brent van den
    Martens, Rik   Corte, Tijn de   Stienen, Just   Bastiaans, Ron
    Manders, Gijs   Asten, Wouter van   Soekhoe, Kyran   Loo, Thomas van der
    Teeuwen, Thom   Stekelenburg, Stan van   Meeuwis, Milan   Crooijmans, Bas
    Beuken, Luca van den   Derks, Luc   Janssen, Mees   Moosdijk, Tom van de
    Roy, Len van   Doorsselaere, Jent van   Rijssel, Tijn van   Broek, Tom van den
    Adriaans, Bjorn   Leenen, Rens   Jong, Jip de   Erp, Quint van
    Halteren, Max van   Wijngaarden, Daan van   Verspeek, Teun   Welten, Luuk
    Dijk, Tim van   Vlemmix, Stan   Corte, Giel de   Slegers, Pim
    Empel, Lex van   Oosterhout, Tom van   Janssen, Rens   Bohnen, Vincent
    Stienen, Thijme   Eijck, Finn   Mierlo, Thijs van   Vorst, Koen van de
    Sinnema, Bram   Bussel, Tim van   Gijsbers, Bjorn   Verlijsdonk, Tomas
    Leenders, Sjoerd   Goossens, Nelis   Fransen, Finn   Loverbosch, Lars
    Herk, Beau van   Bree, Bram van   Oosterhout, Stan van   Coolen, Jesse
    Gansewinkel, Daan van   Coolen, Mees   Kessels, Bart   Roij, van Thomas
    Cortooms, Daan   Rademackers, Sven   Stap, Daan   Hathie, Justin
    Bosch, Simon   Broek, Bart van den   Schouw, Evan van der   Gouw, Teun de
    Engels, Kevin   Verlijsdonk, Luca   Killaars, Lars   Dominicus, Stasz
    Erp, Wout van   Wallen, Finn van der   Smits, Guus   Geerts, Niels
    Kuypers, Bart   Miziolek, Aleks   Cortooms, Ruud   Ali achmed, Ayub
    Dijk, Joep van   Welten, Tim   Vaes, Wilko   Limpens, Rens
    Thomassen, Daan   Cortooms, Damon   Donkers, Gijs   Knapen, Dirk
    Vorst, Luuk van de   Derks, Sam   Bussel, Jort van   Maas, Luuk
    Empel, Koen van   Berkvens, Lars   Feijen, Ties   Raymakers, Cas
    Schepers, Max   Verdonschot, Gerrit   Ven, Thijs van de   Verbugt, Robbe
    Wiel, Max van de   Corte, Rens de   Schmitz, Pepijn   Nuyten, Ryan
    Brussel, Yannick van   Biantuma, Michée   Hermkens, Sjoerd   Thijs, Sander
    Lexmond, Hein   Bastiaans, Stan   Vestjens, Kars   Roij, Roel van
    Coolen, Michiel   Veghel, Sjonnie van   Scheepers, Samuel   Xhofleer, Nick
        Weijer, Julius van de   Vrenssen, Sander   Rijnders, Marco
        Heijden, Frens van der       Abdiasis, Ali
        Mohammedawel Ahmed, Bilal       Broek, Teun van den
       

    Berkers, Joep

          Bakens, Morris
                Janssen, Daan
                 
                 
    JO15 Selectie   JO15 Recreatief   JO13 Selectie   JO13 Recreatief
    Barmentlo, Mees   Oosterhout, Lisa van   Beeck, Thijs van   Cortenbach, Lynn
    Gielen, Sven   Ali-Id Hussein, Abdirahman   Biantuma, Romedi   Da Costa, Tiago
    Hagen, Giel van   Arts, Tijn   Eijk, Björn van   Driessen, Thijn
    Hathie, Angelo   Bah, Bou Bakar   El Bouzidi, Keyane   Elshof, Teun
    Jacobs, Nick   Berkers, Silas   Hagen, Bor van   Estifanos Tewelde, Hermon
    Kerkers, Roy   Brugge, Melvin ter   Hendriks, Benjamin   Geevers, Chris
    Oosterhout, Bas van   Burgt, Daan van de   Hoeben, Joep   Ghaumi, Sayid Rahim
    Tilburg, Lieke van   Cortooms, Sem   Hoebers, Peer   Haj Husain, Muhammad
    Tomasoa, Tim   Heymann, Hans   Horssen, Jaimy van   Jawad, Jawad
    Voert, Wessel ter   Meursing, Joes   Knoops, Rik   Leenders, Bas
    Dhaene, Justin   Roij, Levi van   Koetschruiter, Giel   Loomans, Pleun
    Bellemakers, Auke   Rutjens, Loy   Loomans, Finn   Loverbos, Koen
    Bouwmans, Mathijs   Snoeijen, Joep   Meyer, Teun   Manders, Jelle
    Feijen, Piet   Sukel, Kai   Opdam, Floris   Nettenbreijers, Tygo
    Leenders, Jannes   Vuurden, Levi van   Pranger, Sem   Oosterhout, Stijn van
    Loon, Mats van   Zeeland, Dries van   Shamoun, Levi   Pinzon Narvaez, Luis Eduardo
    Maas, Fenna   Burgt, Rhys van de   Steijvers, Tim   Stet, Allard
    Opdam, Bram   Dijk, Marieke van   Stolwijk, Lars   Tezari, Alma
    Sabbar, Mounir   Gerwen, Finn van   Thijs, Luc   Vaalen, Guus van
    Wallen, Raf van der   Gorp, Bram van   Tulkens, Julian   Ververs, Thies
    Wijdeveld, Luuk   Heijden, Isa van der   Verspeek, Gijs   Vlemmix, Theo
    Zougagh, Anass   Hijink, Fenne   Vorstenbosch, Rick   Wassink, Finn
    Beelen, Jelle   Kemenade, Thijs van   Wijdeveld, Koen   Welten, Finn
    Gerwen, Dylan van   Kerkhof, Kay   Zougagh, Ilias   Wijnen, Jels
    Hijink, Peye   Kropman, Max   Coumans, Kai   Wilderen, Gijs van 
    Lieshout, Finn van   Laarhoven, Maud van   Rooij, Max van    
    Martens, Jens   Leenen, Luc   Willem van der Poel    
    Mutsers, Loet   Oosting, Mijntje    Rayan Sabar    
    Verbeek, Rens   Scharloo, Stijn        
    Steen, Troy van der   Welten, Cas        
    Oomen, Ben    Welten, Milan        
     Oomen, Siimon   Verkoelen, Huib        
        Wilderen, Daan van        
        Eijk, Sven van        
        Haj Hussin, Aland        
        Poel, Ties van der        
        Steijlen, Giorgio        
        Berkers, Tijs        
        Douven, Jonas        
        Eijnden, Stan van den        
        Heessels, Kay        
        Rapiej, Oskar        
        Sauve, Ruben        
        Siau, Dylano        
                 
                 
rfwbs-slide